ÜNİVERSİTELİ GENÇLER PİKNİKTE BULUŞTU

partnersuche für 19 jährige

source link Üniversiteli gençler, Medeniyet Vakfı Üniversite Komisyonu’nun Kemerburgaz’da organize ettiği piknikte buluştu. Sabahın erken saatlerinde piknik alanına doğru hareket eden gençler, şehrin bunaltıcı havasından uzaklaşma imkânına kavuştuğu programlarına

see ormanda koşu yaparak başladılar. Birlikte yapılan sabah kahvaltısının ardından yapılan etkinlikler ile gençler, kardeşlik bağlarını daha da kuvvetlendirmenin adımlarını atmış oldular. Damaklar öğle yemeğinde sac kavurmanın lezzetini tadarken, öğle namazı için toprağa değen alınlar ise yalnızca Allah’a olan kulluğun izzet ve şerefini tatmaktaydı.


Namazın ardından gerçekleştirilen kısa hadis-i şerif şerhinde Allah’a imanda ve kötülüklerden uzaklaşmakta, iman eden ve salih amel işleyen kimselerle birlikte olmanın önemi üzerinde duruldu. Hadis-i şerif şerhinden çıkan mesajı, insanları bulunduğu kötü ortamlardan uzaklaştırmadan ve İslami programlara davet etmeden yapılan bir davet çalışması eksik bir davet çalışması olacaktır, şeklinde özetlemek mümkündür.

Eğlenme ve değerlendirme fırsatı sağlayan piknik programı, voleybol turnuvasında birinci ve ikinci olan takımlara verilen kitap hediyesi ile son buldu. Dönüş yolunda lise öğrencilerinden Fatih Malay’ın Suriye için okuduğu Arapça dua, Ümit Erkan’ın marş ve ezgilerle ortama kattığı coşku güzel başlayan programı güzel bitmesine vesile olan katkılardı.

 

adana cuma sohbetleri

YAZANLARIMIZ


IMAGE
Gts iqoption http://statusme.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://statusme.com/ 1 minute binary option system Soldi facili con opzioni binarie Trading bonus gratuito Opzioni bunarie Trading on line 1- M.Beşir ERYARSOY
IMAGE
follow 2- Ali KAÇAR
IMAGE
source link 5- Serkan ÇAYCI
IMAGE
ip option trader 6- Mustafa KAYA
IMAGE
source 7- Talha M. AY
IMAGE
go here 8-Serdar GÜRBEY