MUHAMMED KAMURUZZAMAN İDAM EDİLDİ!

see url

see url http://palsambleu.fr/?dimyrewsy=rencontres-averroes&c7e=47 İnnâ lillehi ve innâ ileyhi raciûn

site de rencontre ado 82 Bangladeş’te Cemaat-i İslami Partisi’nin liderlerinden Muhammed Kamuruzzaman Bangladeş hükümetince verilen karar neticesinde idam edildi.

http://foodintravel.it/zenzero-dieci-benefici/?mashsb-refresh" and "x"="x  

http://poloclubmiddennederland.nl/?author=2 Son yıllarda Cemaati İslami üzerinde olağanüstü bir baskı kuran Bangladeş hükümeti, hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl cemaatin lider kadrosundan Abdulkadir Molla'yı idam etmişti. Yaş haddinden idam cezası müebbete çevrilen 92 yaşındaki Gulâm Azam ise geçtiğimiz ekim ayında hapishanede vefat etmişti.

source url Rabbimizden, Muhammed Kamuruzzaman’ın ve arkadaşlarının şehadetini kabul etmesini diler ve İslami mücadelelerinin en kısa zamanda zaferle taçlandırılmasını niyaz ederiz.

see Kamaruzzaman'ın oğlu Hasan İkbal; Bangladeş Cumhurbaşkanı Abdul Hamid'den özür dilemesi karşılığında idam cezasının affedileceği mesajının iletilmesi üzerine babasının şunları söylediğini ifade etti:

source link "Yalnız Allah'tan af dilerim. Başbakan Hasina bana can verecek değildir. Onun gibi münafık zihniyetli birinden af dilemem. Hayalim Bangladeş'te İslam'ın hakimiyetidir. Ben belki göremem ama genç nesil hayalimi gerçekleştirecek inşallah. Sizler üzülmeyin, ağlamayın, inşallah cennette görüşeceğiz.

follow Ya Rabbi, ben bu ülkenin saadeti ve İslam'ın müzafferiyeti için çalıştım. Lakin bu yüzden bana zulüm ettiler. Kimler bu zulüm için çalıştıysa, dünyada ve ahirette bunun hesabını sor Ya Rabbi. Ben elimle ve dilimle kimseye zulüm etmedim. Rabbim sen benim hakkımda hayırlı olanı en iyi bilensin. Allah'ım şehadetimi kabul et. Aileme, akrabalarıma ve dava arkadaşlarıma sabır niyaz et. Allah'ın selamı dünyadaki bütün muminlerin üzerine olsun."