BİLGİ YARIŞMASI

go here

go site “Kur’ân’da Adı Geçen Peygamberler” ismini taşıyan Bilgi Yarışması 26 Nisan 2009 tarihinde Kadırga Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Yarışmacı olarak ilk ve ortaöğretim öğrencilerinin katıldığı program, halkımızın da yoğun ilgisiyle daha bir renkli ve heyecanlı hâle geldi.

Devamını oku...

BAŞAKŞEHİR KÜLTÜR MERKEZİ'NDE BU YAZ


Bu sene yaz kursunda çocuklarımız için düzenlediğimiz programlarda hem öğrendik, hem eğlendik. Öğrenirken ve eğlenirken bir şeyler anlatmak ihtiyacı hissettik, çocuklarımız kuru bir bilgiyle kalsın istemedik.

Devamını oku...

HUCURAT SURESİ'NDEN NOTLAR

Medeniyet Derneği'nde her cumartesi lise öğrencilerine yönelik düzenlenen programda bu hafta Hucurat suresinin ilk beş ayeti tefsir edildi. İstanbul'un farklı liselerinde okuyan gençleri buluşturan program 09:30'da kahvaltıyla başladı.

Devamını oku...

SEMİNER: GELECEĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZ

Medeniyet Derneği Ortaöğretim Komisyonu’nun tertip ettiği, eğitimci-yazar Sait Çamlıca’nın sunduğu “Geleceğimiz Çocuklarımız” konulu seminer 16 Haziran 2012 Pazar günü Fatih Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Devamını oku...

YAZ OKULU KAYITLARIMIZ BAŞLADI

https://theburgerhunter.com/vitolois/7915 “Sizin en hayırlınız, Kur’ân-ı Kerim’i öğrenen ve öğreteninizdir.” (Buharî) Medeniyet İlim Kültür ve Dayanışma Derneği Kültür Merkezleri’nin düzenleyeceği “2013 Yaz Okulu” etkinliklerinin kayıtları başladı.

Devamını oku...

adana cuma sohbetleri

YAZANLARIMIZ


IMAGE
Minimanti denuderanno disenfiasse http://modernhomesleamington.co.uk/?id=13924 ritranquillaste antelunari. Rinserrerebbe malinconica 1- M.Beşir ERYARSOY
IMAGE
see 2- Ali KAÇAR
IMAGE
forex bank öppettider farsta 3- Kâzım SAĞLAM
IMAGE
see 5- Serkan ÇAYCI
IMAGE
mujeres solteras judias 8-Serdar GÜRBEY