GELECEĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZ" SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

partnersuche für 19 jährige

http://josiart.at/rete/2021 Medeniyet Derneği Ortaöğretim Komisyonu’nun tertip ettiği, eğitimci-yazar Sait Çamlıca’nın sunduğu “Geleceğimiz Çocuklarımız” konulu seminer 16 Haziran 2012 Pazar günü Fatih Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

http://mediaeffectivegroup.pl/?jiiopaa=opcje-binarne-jaka-platforma&40c=5b Devamını oku...

MESCİD-İ AKSA VE SORUMLULUKLARIMIZ

Mescid-i Aksa, inşaasına Hz. Davud (as) zamanında başlanmış ve Hz. Süleyman (as) zamanında tamamlanmış kutsal bir mekândır; Hz. Peygamber (as)‘in İsra ve Mirac olayının gerçekleştiği yerdir. Allah’u Teâlâ’nın ve O’nun elçisi Hz. Muhammed (as)’ın övgüsüne mazhar olmuş bir Mescid’dir.

Devamını oku...

İSLAMİ HAREKET VE BAZI MESELELER

İslam’ın, hayata hükmetmek yani öngördüğü yapı ve mahiyette bir toplum ortaya çıkartmak, Allah tarafından gönderilmiş olduğu bilinen gerçeklerdendir. Bu yüzden İslam’ın egemen olmadığı toplumlarda, İslam’ın egemenliğini gerçekleştirmek, İslam’ın Müslümanlara yüklediği bir sorumluluktur.

Devamını oku...

adana cuma sohbetleri

YAZANLARIMIZ


IMAGE
Gts iqoption http://statusme.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://statusme.com/ 1 minute binary option system Soldi facili con opzioni binarie Trading bonus gratuito Opzioni bunarie Trading on line 1- M.Beşir ERYARSOY
IMAGE
follow 2- Ali KAÇAR
IMAGE
source link 5- Serkan ÇAYCI
IMAGE
ip option trader 6- Mustafa KAYA
IMAGE
source 7- Talha M. AY
IMAGE
go here 8-Serdar GÜRBEY